Siny i bolesny sutek w piersi młodej osoby

Witam.Zglosilam sie do lekarza chorób piersi ze zmianami ktore zostaly kiedys wybadane w celu kontroli.Tydzien przed badaniem usg lewa piers byla tkliwa,nabrzmiala oraz sutek zrobil sie siny.Na usg wyszlo ze jest zmiana do kontroli.Na wizycie gdzie lekarz odczytal wynik i powiedzialam o sytuacji uslyszalam "nie bedziemy takiej mlodej ciąć" i odeslal mowiac ze mam zrobic kolejne usg.Sytuacja z sinym sutkiem i bolem piersi powtarza sie,nie zaleznie od cyklu.Mam sie czegos obawiac?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic najbardziej odpowiednie postępowanie.