Siwo-fioletowo-niebieskie miejsce przy gradówce u 2-latka

witam... u chlopczyka 2letniego stwierdzono tydzien temu gradowke kazano smarowac mascia i troszke zeszlo ale miejsce wczesniejszego ropnego czubka zrobilo sie siwe fioletowe i niebieskie zarazem. co to oznacza? czy bedzie musial byc zabieg? bardzo prosze o szybka odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości oceny zmiany na powiece, aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli jednak leczenie zachowawcze nie przyniesie skutku leczenie chirurgiczne jest skuteczną opcją.