Skąpe, brązowe krwawienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. ginekolog przepisał mi tabletki antykoncepcyjne ,,Logest'' i kazał brać przez 7 miesięcy. Tak jak kazał po tym czasie przestałam je brać. Po odstawieniu pojawiła się miesiączka tzw z odstawienia, później pojawiły się dwie następne które przebiegały dobrze, krwawienie było czerwone i trwały po 5 dni. Od wczoraj mam trzecią miesiączkę która się różni od pozostałych. Jest jej bardzo mało krwawienie jest koloru brązowego. Czy jest to normalne po tabletkach czy może jest to może zły objaw??

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwa reakcja organizmu, która nie koniecznie musi budzić niepokój. Mozliwe, że następny okres będzie normalny. W przypadku utrzymywania się zaburzeń miesiączkowania prosze skontaktować się z ginekologiem.