Skąpe miesiączki trwające 2 dni

Witam, mam 36 lat. Od okolo roku mam bardzo skąpe miesiączki trwajace 2 dni. Dodam rowniez ze rok temu zdecydowalam sie wyjąć spiralę, ktorą nosilam przez 3 lata i od tego również czasu próbuję zajść bezskutecznie w ciążę. Moja mama zawsze mnie uczulala żebym nie czekala dlugo z założeniem rodziny bo kobiety w naszej rodzinie szybko wchodzą w wiek menopauzy. Czy to jest możliwe? Czy w wieku 36lat mogę mieć początki menopauzy?

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani!

Teoretycznie może w Pani wieku wystąpić przedwczesna menopauza, ale proponuję wizytę u ginekologa, wykonanie odpowiednich badań i wtedy będzie można dokładnie stwierdzić co się dzieje.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka