Skąpe plamienia a ryzyko ciąży

Witam Od 2,5 roku mam spiralę. Okres zawsze miałam regularnie który trwał 6-7 dni absolutnie żadnych plamień Tydzień temu skończyła mi się miesiączka która trwała zaledwie 3 dni i była BARDZO "skompa" dziś rano zauważyłam krew raczej nie wyglądała jak przy miesiączce Po pracach w ogrodzie boli mnie podżusze- jajniki Jeśli ma to coś do rzeczy to od 6 lat ważyłam około 46kg w ciągu ostatniego miesiąca przybrałam do 49kg Zrobiłam dziś test wyszedł neg czy jednak może okazać się że jestem w ciąży?

Witam. W opisanej sytuacji nie można wykluczyć ciąży - sugeruję powtórne wykonanie testy za kilka dni lub oznaczenie poziomu betahcg we krwi. Warto również sprawdzić czy spirala jest założona poprawnie.