Skąpy koloid oraz elementy morfotyczne krwi w badaniu tarczycy u 37-latka

rozpoznanie 1,lewy płat część dolna na granicy z cieśnią.Skąpy koloid oraz elementy morfotyczne krwi. 2, lewy płat ,dolny biegun.skąpy koloid oraz elementy morfotyczne krwi 3,prawy płat dolny biegun. zmiana pęcherzykowa bliżej nieokreślona Czy mamy się bać? Co oznaczają te wyniki? Chodzi o mężczyznę 37 letniego, dobrze zbudowanego
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Wyniki 1. i 2. są niediagnostyczne i wymagają potwórzenia badania. Wynik 3. sugeruje iż badana zmiana jest łagodna ale wymaga kontroli USG i ewentualnego powtórzenia biopsji . Pozdrawiam.