Skierowanie na badanie w kierunku niepłodności

Witam Mam pytanie czy Moja Żona może na własna rękę wykonać badania na płodność? Czy musi to zlecić jej ginekolog? Jakie to powinny być badania które może wykonać Moja Żona Pozdrawiam

Witam. Tego typu badania można wykonać na własną rękę, jednak w takim przypadku są one w pełni odpłatne. Zakres takich badań jest bardzo szeroki i należą do niego przede wszystkim pełne badanie ginekologiczne oraz usg przezpochwowe. Należy wykonać również pełną morfologię krwi oraz badania poziomu hormonów TSH, LH, FSH. Żądne z wyników tych badań nie odpowiedzą jednak w sposób jednoznaczny na pytanie o płodność, dlatego zlecać je i interpretować powinien lekarz.