Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skręt spermy podczas erekcji

Dlaczego mojemu chłopakowi podczas erekcji sperma leci w lewą stronę? Czy to jest coś złego?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Panie dla chirurga urologa. Jeśli jest to jedyny objaw, to nie widzę w tym nic niepokojącego.
Wszystko na świecie jest mniej lub bardziej niesymetryczne...
Na wszelki wypadek proszę spytać chirurga urologa.
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witaj
z punktu widzenia fizyki i mechaniki wytrysku penis nie jest dokładnie super prosty i nawet w stanie erekcji może być delikatnie odchylony np. w lewo, wtedy wytrysk spermy będzie bardziej w lewo. Jeśli jest natomiast bardzo skrzywiony to jest topytanie do chirurga- urologa. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0

Witam, czasami u niektórych meżczyzn leci prosto, a u innych w prawo... Czy to w czymś przeszkadza? Pozdrawiam RH. Poza tym proszę nie mylić erekcji z ejakulacją (wytryskiem).

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy