Śluz w kale po salmonelli u dziecka

Witam,u corki(3,5) wykryto salmonelle byla hospitalizowana ze wzgledu na utrzymujaca sie wysoka goraczke (39.8)biegunki i wymioty.Po 6 dniach podawania antybiotykow goraczka spadla wyproznienia sie unormowaly ale kal byl z duza iloscia sluz.7 dnia zostala wypisana do domu.Po trzech dniach od wypisu odzyskala apetyt,ale pochlania ogromne ilosci jedzenia.Corka jest tydzien w domu.Przed wyproznieniem odczuwa bol w lewym boku. Kal jest nadal obsluzowany.Czy to normalne?Trzymam corce lekka diete.

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn dieta czy ogromne ilości? jesli śluz nadal będzie występował konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.