Śluz z krwią zamiast miesiączki

WITAM MIESIACZKOWALAM REGULARNIE CO 28-29 DNI W TYM MIESIACU MIESIACZKE DOSTALAM PO 31 DNIACH Z TYM ZE TO BYL TAKI SLUZ Z KRWIA I TO BARDZO SLABO LECIALO PRZEZ 5 DNI PO TYGODNIU Z NOW ZACZELAM PLAMIC Z TYM ZE TAK NA BRAZOWO MALE ILOSCI ,ALE PRZY OODAWANIU STOLCA LECI JUZ TAKI SLUZ Z KRWIA ..TESCY CIAZOWE WYSZLY NEGATYWNIE .WIZYTE MAM JUTRO U GINEKOLOGA

Aleksander Ropielewski

Dobrze, że skonsultuje się Pani z ginekologiem, ponieważ bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.