Spadek bHCG i brak pęcherzyka płodowego po in-vitro
Witam serdecznie. Mam pewien problem 10.10.2014 miałam pierwsze USG dopochwowe na którym nie znaleziono pęcherzyka płodowego. Dodam że badanie było wykonywane 3 tygodnie po in vitro gdzie beta wyszła po2 tygodniach 183,niestety po badaniu została zrobiona powtórka bety i spadło do 5,62.Czy mam się obawiać że doszło do ciąży pozamacicznej ,czy po prosu obumarła.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik wskazuje na nieprawidłowy rozwój ciąży. Nie ma jednak takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji ocenić gdzie doszło do zagnieżdżenia.