Spadek prezerwatywy 2 dni po okresie a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Czy istnieje duze prawdopodobienstwo ze zaszlamw ciaze. Dziecko ma 11 tygodni,nie karmie piersia odkad corkaskonczyla 5 tygodni,dwa dni temu skonczyl mi sie pierwszy od porodu okres. Dzisiaj chlopakowi podczas stosunku spadlaprezerwatywa.

Lek. Tomasz Budlewski

Istnieje możliwość ciąży ale ciężko jest określić dokładny stopień.