Specyficzny zapach potu a hormony płciowe

Witam, mam problem z zapachem potu, jest on specyficzny i barwi bluzki na żółty kolor. Przyjmuje euthyrox 50, morfologia: hemoglobina 11,6, niskie leukocyty przy normie 4, mam wynik 3,5 od kilku lat. Spotkałam się z opinią,że powodem mogą być hormony płciowe. Jeśli faktycznie tak może być proszę o podpowiedź jakie powinnam zbadać. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Rzeczywiście przyczyną nieprzyjemnego zapachu potu mogą być zaburzenia hormonalne. Może być spowodowany również niewłaściwą dietą. Proponuję udać się do endokrynologa
Pozdrawiam