Sposoby wzmocnienia włosów po rocznym leczeniu interferonem

jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV co mogę kupić aby wzmocnić moje włosy i żeby były grubsze i szybciej odrastaly

Plecam wizytę u dietetyka i ustalenie właściwej diety, która wspomoże regenerację organizmu. Stosowanie leków/suplementów diety w ciemno może nie przynieść oczekiwanych efektów.