Nerwowość i wybuchowość charakteru po leczeniu interferonem na HCV

skonczylm leczenie interferonem na hcv po leczeniu nie moglam szybko dojsc do siebie bylam oslabiona nerwowa , teraz jest juz coraz lepiej ale nadal jestem nerwowa i wybuchowa czy to przejdzie z czasem oraz czy interferon moze pogorszyc wzrok

Aleksander Ropielewski

Objawy zaburzeń nastroju powinny ustąpić z czasem. Jeżeli objawy są dla Pani dokuczliwe to warto skonsultować się z psychiatrą, w celu wspomożenia się lekami. Interferon może na trwałe pogorszyć wzrok.