Ogniskowe stłuszczenie wątroby po leczeniu Interferonem na HCV
jestem po leczeniu interferonem na HCV podczas USG stwierdzono ogniskowe stłuszczenie watroby przed leczeniem nie mialam zadnego ogniskowego stłuszczenia co moze byc przyczyna tego i czy ogniskowe stluszczenie jest powazne dziekuje

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Ogniskowe stłuszczenie to miejscowe nagromadzenie się tłuszczu między komórkami wątroby w miąższu wątroby. Nie ma powodów do niepokoju.