Wynik badania USG jamy brzusznej po leczeniu Interferonem na HCV
jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV po leczeniu zrobiono mi usg jamy brzusznej i wyszło mi ze na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogenicznosci wymiary 36 × 20 × 14 mm ogniskowe stluszczenie? czy to cos powaznego

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana zmiana najprawdopodobniej będzie wymagała okresowej kontroli. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.