Prośba o interpretację USG jamy brzusznej

jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV leczenie odniosło sukces wyleczony mnie ale po leczeniu zrobiono mi usg jamy brzusznej i wyszło ze na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogenicznosci wymiary 36 × 20 × 14 mm ogniskowe stluszczenie? Tu znak zapytania czy to cos powaznego lekarz ktory zrobił mi usg wspomniał o naczyniaku ale nie jestem pewna czy jest to ok

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zamiana najprawdopodobniej będzie wymagała okresowej kontroli. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.