Prośba o interpretację USG jamy brzusznej
jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV leczenie odniosło sukces wyleczony mnie ale po leczeniu zrobiono mi usg jamy brzusznej i wyszło ze na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogenicznosci wymiary 36 × 20 × 14 mm ogniskowe stluszczenie? Tu znak zapytania czy to cos powaznego lekarz ktory zrobił mi usg wspomniał o naczyniaku ale nie jestem pewna czy jest to ok

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana zamiana najprawdopodobniej będzie wymagała okresowej kontroli. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.