Wynik badania USG wątroby i podejrzenie naczyniaka

przed leczeniem interferonem na hcv zrobiono mi usg wszystko było dobrze po rocznym leczeniu interferonem zrobiono mi ponownie usg przez innego lekarza i wyszło ze na pograniczu obu płatów poniżej pęcherzyka żółciowego widoczny nieregularny obszar o podwyższonej echogenicznosci wymiary 36 × 20 × 14 mm ogniskowe stluszczenie co to moze byc lekarz wspomniał o naczyniaku niewiem co mam myslec czy kontrolne usg za 2 miesiace nie jest za szybko jakie są wymiary tego stłuszczenia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać kontrolne badanie we wskazanym terminie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.