Spóźniająca się miesiączka, ból żołądka i częste oddawanie moczu a negatywny wynik testu ciążowego

Witam. Od tygodnia spoznia mi sie miesiaczka.od dwoch dni zaczely wystepowac u mnie plamienia koloru zblizonego do.jest to sladowa ilosc , zdaza mi sie to pierwszy raz..nie mam zadnych dolegliwosci jezeli chodzi o podbrzusze,tylko boli mnie zoladek,do toalety oddac mocz bywam bardzo czesto oraz mam ciezki biust.dzis zrobilam tes ciazowy ale wyszedl negatywny. Prosilabym o porade-czy to moze byc ciaza?czy jest sens powtarzania testu,gdy ten wyssedl negatywnie. Z gory dziekuje -Monika
ponad rok temu

Witam!
Ciąża, która zatrzymała krwawienie miesięczne powinna dać już pozytywny wynik w teście. Nie mniej jednak dla pewności warto powtórzyć badanie za 7-10 dni.