Spóźniający się okres, powiększony brzuch i kłucie w boku a ryzyko ciąży

Witam, potrzebuje porady mam nie regularny okres choć ostatnio dwa miesiące pod rzad miałam tak samo i wypadało by że powinnam miec 14 grudnia ale nie dostałam ... wydaje mi się że brzuch mam duży i nabrzmiały na dodatek od trzech dni kuję mnie w boku tak jakby kolka ...sama nie wiem co jest .... pomóżcie ..potrzebuje porady Nie moge być w ciąży nie chce nie teraz pomocy

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy nie są charakterystyczne dla ciąży. Jeśli minął już termin spodziewanej miesiączki to może Pani wykonać test ciążowy. Powinien już wyjść dodatni w przypadku ciąży. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.