Spóźnienie z przyklejeniem plastra a dodatkowe zabezpieczenie

Witam, mam pytanie odnośnie plastrów Evra otóż używam ich dopiero ok 3 miesięcy. Zawsze zmieniam we wtorek o 22. Spóźniłam się i przykleiłam ( 1 dzien , 1 tydzien po miesiaczce).o 2 w nocy. Czy powinnam sie teraz zabezpieczac przez kolejny tydzien ? i czy powinnam teraz przyklejac kolejne plastry o godz. 2? czy moge o 22 jak poprzednio?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Może Pani przyklejać o 22, przez tydzień powinna Pani stosować dodatkowe zabezpieczenie.
Pozdrawiam