Sprawdzenie BHCG a możliwość ciąży

Witam , pytanie dot. testu beta hcg . Moja historia wygląda tak : dziś jest 38 dc , @ spóźnia się ok 8 dni , dni płodne miałam pierwotnie mieć 13.09 ( dzień ślubu - stres wielki przed wydarzeniem, znaczny spadek wagi 13-stego najmniej :) kilka dni później podróż do Grecji i zmiana trybu życia , bez wstawania o 5.15 jedzenia itd , ostatni stosunek 27.09 > ze strachu masa testów wszystkie neg , beta 11 dni po stosunku i 14 dni po wynik <0.1 CZY MOGĘ BYĆ PEWNA ŻE NIE JESTEM ??

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

zmiana trybu życia, stres, spadek masy ciała mogą powodować zaburzenia cyklu. Najprawdopodobniej taka sytuacja ma miejsce w przypadku Pani. Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że nie jest Pani w ciąży.

Pozdrawiam.