Spuchnięta pochwa i problemy z miesiączkami

witam pisałam nie dawno do was i dostalam odpowiec ze nie dlugo dostane miesionczka otuz pisze z takim zanierciepliwieniem gdyzo od pocztku miesionca mam straszne byke na dole brzucha zobu sron ale nie dawno zaczeło bolec mnie tylko z prawej, pochwa jest dalej spuchnieta, ale doszedl ciemny mocz okres miałam od 5.09-11.09 a teraz powiinam miec 3.10 ale niedostałam dlaczego??? czy to ciaza?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można jednoznacznie określić co jest przyczyną Pani objawów. Proszę skontaktować się z ginekologiem, który poprowadzi procesem diagnostycznym.

Pozdrawiam.