Środki na zagojenie rany przy wypadającej macicy

Jestem opiekunem medycznym w ZOL.Moja podopieczna na wypadajaca macice,nie zostala zakwalifikowana do zabiegu bo ma ranke na macicy.Ma cukrzyce i chodzi w pampersie.Jakimi srodkami mozna by bylo pomoc by ranka zagoila sie.Moze jakas masc moglaby jej pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Ewentualnie można byłoby zrobić operacje podwieszajaca. Najwyraźniej lekarze badający stwierdzili większą ilość wad postępowania operacyjnego niż korzyści. Przede wszystkim należy pilnować wyrównania poziomu glukozy, utrzymanie higieny.