Śródmiąższowa termoterapia laserowa, mioliza lub kriomoliza na mięśniaka macicy
WITAM SERDECZNIE: Przy badaniu USG lekarz stwierdził u mnie mięśniaka. Dodam że jeszcze nie rodziłam. Mam 40 lat. Czy mogę się poddać: np śródmiąższowej termoterapii laserowej lub miolizie lub kriomolizie? Dodam że się bardzo boję operacji. Bardzo proszę mi pomóc.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani, Wszystko zależy od wielkości mięśniaka (o czym Pani nie pisze). Skoro, zaproponowano Pani techniki usunięcia minimalnie inwazyjne - to (zgodnie z moja wiedzą) nie jest to duża zmiana.
Proszę zaufać - Pani ginekolowi, który Pani leczy
Pozdrawiam, dr. n. med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Spokojnych i Miłych Świąt
Gdybyśmy mieli dalsze problemy - moje dane znajdziemy w portalu "Znanylekarz.wp.pl"