Stan po operacji haluksów

W poniedziałek miałam operacje na haluksy. Jednak kość nie została ruszona a jedynie tkanki miękkie. Przy zmianie opatrunków zauważyłam mały wystający drut. Co to moze być i kiedy zostanie usunięte ? Poza tym w koalicjach palucha i szwów jest sino żółta. Coraz mniej boli. Czy zgłosić sie na izbę ? Czy poczekać do wizyty która bedzie w czwartek (6dni )

To są pytania, które powinna Pani zadać lekarzowi operującemu. Naprawdę nikt z Panią nie rozmawiał??? Czasami zostawia się tzw drut Kirschnera, który stabilizuje przemieszczone fragmenty kości. Nie ma powodu do obaw więc zapyta Pani na zmianie opatrunku.