Stan po operacji plastyki pasma biodrowo-piszczelowego

Witam,jestem po operacji plastyki pasma biodrowo - piszczelowego (luzowanie i wydłużanie metodą Y-V) z powodu trzaskających bioder. Zabieg przeprowadzono 8 lipca. Poprawa jest widoczna (prowadzę nogę w linii prostej do podłoża), ale ból występuje nadal w pewnym ułożeniu. Nadal wyczuwalne jest przeskakiwania pasma nad krętażem. Jestem obecnie po trzech seriach rehabilitacji i czeka mnie czwarta. Jeśli ona nie przyniesie skutków to co dalej robić? A czeka mnie jeszcze zabieg na drugą nogę.Pozdr

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli rehabilitacja nie przyniesie spodziewanego efektu to być może konieczne będzie wykonanie kolejnej operacji. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.