Stan zapalny macicy po poronieniu

dziendobry mam stan zapalny macicy oraz martwice i stan zapalny kosmkow w macicy . wszystko to po poronieniu , co moze byc dalej jesli tego nie wylecze? mam tez nadrzerke . boli mnie brzuch i nie moge uprawiac seksu a jesli zaczne sie kochac to krwawie. co to jest boje sie ze cos to powarznego
ponad rok temu

Witam serdecznie. Błona śluzowa macicy ulega regeneracja jakieś 3 miesiące po poronieniu. Jak najbardziej możliwe i konieczne jest wygojenie tego rodzaju zmian. Krwawienie kontaktowe jest typowym objawem nadżerki szyjki macicy. Proszę postępować zgodnie z wytycznymi lekarza prowadzącego.