Stan zapalny mięśnia podkolanowego a usunięcie nowotworu z pochewek ścięgien i borelioza
Lekarz po badaniu USG stwierdził, że mam stan zapalny mięśnia podkolanowego.Ból uniemożliwia mi normalną egzystencję. W 2012 roku miałam usuwanego łagodnego nowotwora z pochewek ścięgien. Czy te schorzenia mają ze sobą związek? Ustawicznie występuje u mnie zapalenie ścięgien gęsiej stopki, chondromolacja rzepki, zapalenie fałdu śródkolanowego. Czy istniejące dolegliwości mogą być skutkiem boreliozy?Anna

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane nieprawidłowości najpewniej nie mają żadnego związku z boreliozą. Stan zapalny mięśnia podkolanowego najpewniej nie ma także związku z przebytym usunięciem łagodnej zmiany z pochewek ścięgien. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ortopedą.