Stany podgorączkowe, silny ból pleców i nocne poty

Od 3 mies.mam stany podgorącz.do 37.5.Od kilku dni silny ból w plecach.I czasem poty nocne,mniejsze lub większe.Oprócz innych badań jak usg jamy brzusz.,rtg klatki, hormony tarczycy, zrobiłem morfologię 2 maja wszystko było w normie. Natomiast 7 maja, czyli 5 dni później: WBC liczba leukocytów 11,4 (norma 4-10) - zwiększona 2x w ciągu 5 dni NEU# 8,8 (1,8-7,5), NEU% 77,3 (45-75) LYM % 14,8 (20-45) Reszta w normie Wzór odsetk.leukoc.: neutrofile 80% monocyty 5% limfocyty 15% Co to może oznaczać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości, leukocytoza oraz zwiększona ilość neutrofili wskazują na infekcję, najpewniej o etiologii bakteryjnej. W celu postawienia konkretnej diagnozy oraz wdrożenia leczenia sugeruję konsultację z lekarzem POZ.