Starania o ciążę a badania progesteronu

Witam mam pytanie mam cykle 25 a teraz miałam cykl 23 w czwartek 12 stycznia dostałam okresu w którym dniu cyklu mam zrobić progesteron bo próbuje zajść w ciążę i się nie udaje i jakie badanie jeszcze wykonać z krwi żeby sprowadzić czy jest wszystko w porządku dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że najlepiej Progesteron wykonać około dwudziestego drugiego dnia cyklu. Co do innych badań proponuję udać się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Proszą także wykonać badanie nasienia o partnera