Starania o ciążę a przyjmowanie Encortonu

Witam serdecznie mam 30lat.Od 6lat staram się o dziecko. W ostatnim czasie brałam encorton 15mg rano i 5mg wieczorem. Obecne wyniki KOMUREK NK po leczeniu wzrasta:wynik 26,00 jednostki %wartości (6-27)wynik0,40jednostki G/L wartosci(0,10-0,67)Obecnie wynik35,00jednostki%wartości(6-27)wynik 0,56jednostki G/L wartości (0,10-0,67)Czy z takim wynikami mam możliwości zajść w CIĄŻE.Co mam zrobić by być mamą.Po raz drugi mam już syna8latka.Przed leczeniem wyniki 22,00i21,00.I też nie mogłam zajść w C..

Aleksander Ropielewski

Ważny jest również profil komórek NK i ich wrażliwość na antygeny. W związku z tym trudno mi jednoznacznie stwierdzic jaka jest szansa na ciążę.