Starania o ciążę i wykonywanie badań

Witam! Od 2 lat bezskutecznie staramy się z mężem o dziecko. Badanie nasienia męża wykazało, że wszystko w porządku. Moje wyniki również są w normie: AMH, FSH, LH, Estradiol, Progesteron, Prolaktyna, hormony męskie (wykonywane w różnych dniach cyklu), badanie HSG, test po stosunku - wszystko wyszło dobrze. Miałam robiony przez kilka cykli monitoring cyklu, który wskazywał, że pęcherzyki rosną i najprawdopodobniej do owulacji dochodzi. Moje BMI to 22. Jakie badania możemy jeszcze wykonać?

Aleksander Ropielewski

Nie ma konieczności wykonywania dodatkowych badań. Kolejnym krokiem w przypadku dalszych niepowodzeń może być próba zapłodnienia pozaustrojowego.