Starania o dziecko a tabletki antykoncepcyjne

Witam. Od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko.dwa miesiące temu zatrzymała mi się miesiączka.dostałam luteine i była ale za miesiąc w dniu kiedy powinnam dostać pojawiło się plamienie. Lekarz dał skierowanie na prolaktyne progesteron i lh. Powiedział ze wyniki nie są złe i dał mi tab.antykoncepcyjne i zalecenie żeby brać 3 m-ce bez przerwy i.po dwóch M-cach od odstawienie tabletek możemy starać się o dziecko. Moje pytanie. W czym mają mi pomóc te tabletki??

Piotr Pilarski

Czasami ginekolodzy stosują antykoncepcję przez kilka miesięcy aby wyregulować fizjologiczny cykl hormonalny. Po takim zabiegu nie powinny już zdarzać się takie problemy z miesiączkowaniem.

Pozdrawiam.