Starania o dziecko, regularne miesiączki a testy owulacyjne

Witam, staram sie o dziecko juz ponad 9 miesięcy. miesiączkuje regularnie co 28-29 dni. uzywalam testow owulacyjnych ktore dokladnie wykazywaly owulacje ( dwie mocne czerwone kreski) a mimo wszystko nie jestem w ciąży. biore letrox 75 i siofor850 ( wykryto u mnie rok temu niewielkie tobiele) jakie zrobic jeszcze badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli stosunki są regularne od 9 miesięcy i ma Pani rozpoznawane torbiele proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć oraz określić konieczne do wykonania badania.