Stosowanie Cholinexu w 5 miesiącu ciąży

Czy w 5 miesiacu moge brac tabletki na gardlo? Np. Cholinex intence? Ciaza jest bezproblemowa, czuje się swietnie ale gardło nie daje mi spokoju, proszę o radę

Aleksander Ropielewski

Nie zaleca się stosowania cholinexu w ciąży. Dopiero po przeprowadzeniu badania i wiadomości na temat Pani stanu zdrowia mógłbym zaaprobować leczenie cholinexem. Proponuje kontakt z lekarzem a do tego czasu herbatę z miodem lub sokiem malinowym.