Stosowanie dezodorantów do stóp

Czy jeśli chodzi o stosowanie dezodorantów do stóp można jednocześnie stosować dezodorant do butów. Obecnie stosuje dezodorant do stóp z talkiem. Borykam się z tym problemem dość długo i już mam dość, żeby zmniejszyć potliwość odstawiłem nawet kawę, cukier i sól

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.