Stosowanie Doxycycliny na boreliozę a spożywanie alkoholu

Witam. Biorę Doxycyclinę na boreliozę. Za tydzień mam imprezę i moje pytanie: czy mogę pić alkohol? Czy nie wziąć jednej kapsułki? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Witam serdecznie. Warto odpuścić z alkoholem. Niestety ewentualna borelioza może nam dostarczyć dużo więcej ''zabawy'' niż niejedna impreza. A mówiąc całkiem poważnie nie powinno się przerywać kuracji w takim przypadku.