Stosowanie Essetil Complex po przeszczepie zastawki serca

jestem po przeszczepie zastawki serca (mechaniczna),przed przesczepem przyjmowalem Essetil Complex (to taki wspomagacz watrobowy) czy moge go dalej przyjmowac ? - poniewaz opinie sa rozne i nie wem co mam robic.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do stosowania podanego suplementu diety po operacji wszczepienia sztucznej zastawki.