Stosowanie leków na nadciśnienie w połączeniu z Fluranizinum na napięciowe bóle głowy

witam biorę leki na nadcisnienie betalok zot oraz piramil czy mogę takze przyjmowac lek fluranizinum na napieciowe bóle głowy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Preparat Flunarizinum może nasilać działanie hipotensyjne pozostałych leków. Wskazana jest zatem kontrola ciśnienia tętniczego krwi. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.