Stosowanie leków przeciw grzybicy pochwy podczas antykoncepcji hormonalnej

Witam, Lekarz ginekolog stwierdził u mnie grzybicę pochwy. Przepisał mi leki Flucofast 150mg ( 2 sztuki dla mnie i 2 dla partnera ) oraz Pimafucin dla mnie ( 6 globulek dopochwowych ). Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Narraya, czy skuteczność tabletek zostanie obniżona? Czy powinnam stosować prezerwatywy po zakończeniu leczenia oraz w jakich odstępach czasu powinnam brać lekarstwa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane preparaty nie wpływają na skuteczność antykoncepcji.Może Pani stosować tabletki oraz globulki jednoczasowo.