Stosowanie Lesiplus zamiast Daylette

Witam!!!Od 3 miesięcy biore tabletki antykoncepcyjne daylette, w aptece farmaceutka poleciła mi zamiennik tych tabletek Lesiplus, gdyż jest dużo tanszy.czy bez problemu mogę kupować ten zamiennik zmiast tych daylette? bo rozumień ze skład jest ten sam tylko inna nazwa, firma i oczywiście cena.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Powiem tak rzeczywiście substancja czynna jest ta sama. Niektórzy jednak uważają, że zamienniki są gorszę. Sądzę, iż lekarz ginekolog ma największe doświadczenie w stosowaniu powyższych preparatów. Proszę udać się do ginekologa.