Stosowanie Ovulan a miesiączka

witam. bylam niedawno u swojego lekarza ginekologa przepisal mi tabletji antykoncepcyjne ovulan dla matek karmiacych piersia. mowil ze nie bede w tym czasie miesiaczkowac. pomimo zarzywania lekow dostalam miesiaczke. co to moze oznaczac?

Aleksander Ropielewski

Nisekuteczność stosowanych tabletek, lub niewystarczająco długi czas od momentu rozpoczęcia ich przyjmowana, który ie był wystarczający, aby zablokować czynność układu hormonalnego.