Stosowanie preparatów odchudzających a alkohol

Witam czy przy stosowaniu tabletek na odchudzanie CGA800 mogę pić alkohol w postaci jednego piwa .Dziękuje za odpowiedz .

Magdalena Mroczek

Suplement produktem naturalnym, ale w połączeniu z alkoholem może wywołać przyspieszoną pracę serca, wzrost ciśnienia tętniczego krwi oraz ból głowy.W dniu kiedy zamierza się pić alkohol najlepiej zmniejszyć dawkę przed śniadaniem i nie przyjmować dawki przed obiadem.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że przy przyjmowaniu tego rodzaju preparatów nie ma sensu pić piwa.