Stosowanie preparatu Belara wyłyżeczkowanie macicy

Witam , lekarz przepisał mi tabletki belara celem uregulowanie miesiączki po zabiegu wyłyżeczkowania macicy pierwszą tabletkę wzięłam od drugiego cyklu wywołanego luteiną moja miesiączka trwała 2,5 tyg i nadal trwa wybrałam 16 tabletek i odstawiłam ale nie było to plamienie jak to powiedział mi lekarz gin. tylko normalne krwawienie zaznaczam, że to było pierwsze opakowanie i w dodatku żle się po nich czułam bolał mnie żołądek i było mi nie dobrze, nie wiem teraz co mam dalej robić

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zadane przez Panią pytanie jest nieprecyzyjne, gdyż nie wynika z niego jasno czy w trakcie tego krwawienia była Pani u ginekologa i czy pyta Pani o wciąż trwające krwawienie mimo wizyty u lekarza. Krwawienie trwa zbyt długo, dlatego należy ponowić wizytę u ginekologa, żeby ustosunkował się czy należy w Pani przypadku brać kolejne opakowanie czy nie.
Pozdrawiam