Stosowanie probiotyku Sanprobi IBS

Witam, Zacząłem stosować probiotyk Sanprobi IBS. Mam wrażenie, że po nim czuję się lepiej (chodzi mi o jelita). Czy powinienem go stosować codziennie po jednej kapsułce bez przerw? Pozdrawiam, Marek

Magdalena Mroczek

Probiotyki można stosować albo jako codzienne uzupełnienie diety albo czasowo (np. jedynie w czasie kuracji antybiotykowej). Dawkowanie to 1-2 tabletki dziennie, które należy popić wodą mineralną.

Witam,
jak najbardziej jeżeli zauważył Pan poprawę po stosowaniu tego probiotyku, może Pan go stosować.
Jednak myślę, że stosowanie przez 2 miesiące codziennie po 1 kapsułce spokojnie wystarczy i po tym czasie może Pani zrobić przerwę (bakteryjna flora jelitowa będzie zrównoważona)

Pozdrawiam!