Stosowanie zabiegów akupunktury po złamaniu kręgosłupa

Jestem po zlamaniu kregoslupa c4 c5. 30 lat temu poddalem sie zabiegom akupunktury, i bardzo mi pomogly. Powrocilo mi czesciowe czucie w rekach. Mialem wkrecane igly w rekach nogach, stopach, w uszach, w czaszke po bokach. Czy po tylu latach jest mozliwa kontynuacja zabiegow akupunktury z pozytywnym skutkiem ?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli zabieg przeprowadza osoba mająca doświadczenie w wykonywaniu akupunktury to nie widzę przeciwwskazań do takiej terapii - oczywiście nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na ile skuteczne i pomocne okażą się zabiegi.