Stosunek dwa dni po okresie i stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a ostry ból brzucha i biegunka

Dwa dni po okresie wspolzylam z chlopakiem. biore tabletki antykoncepcyjne a takze leki padaczkowe.wczoraj dostalam silengo skurcza brzucha oraz biegunki a dzis bolą mnie piersi. Wspolzylismy chwilę bez wytrysku. czy mogę być w ciąży czy jest to objaw może rosnących piersi? mam 19 lat

Aleksander Ropielewski

Jeżeli przyjmuje Pani tabletki antykoncepcyjne zgodnie z zaleceniami to ryzyko zajścia w ciążę jest niezwykle małe. Odnośnie bólu piersi istnieje wiele przyczyn i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie na Pani pytanie. Zachęcam do przeczytania poniższego artykułu.

http://portal.abczdrowie.pl/bol-piersi