Stosunek dwa dni po skończeniu miesiączki

Witam.Mam pytanie. Tydzień temu w środe skąńczył mi się okres.a w piątek odbyłam stosunek z mężem bez zabezpieczenia,a w niedziele zaczął mnie pobolewać na dole brzuch i jajniki,Czy tą jest możliwe że by tak szybko się pokazały objawy ciąży.I mogła już po dwóch dniach zajść w ciąże,cykl ma co 24 25 26 .cały ten tydzień pobolewają mnie jajniki.Co o tym mam sądzić

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie to nie objawy ciazy. Byc moze ból był spowodowany owulacja. pozdrawiam